اطلاعات تخصصی و ویژگی های محصولات

اطلاعات تخصصی و ویژگی های محصولات

الیاف به کار رفته در بافت حوله های لاروسا صد در صد خالص و از جنس پنبه می باشد. کلیه مراحل بافت با دستگاههای پیشرفته توسط نیروی مجرب ،رنگرزی متناسب با رنگهای روز اروپا بصورت ۱۰۰ درصد راکتیو با لطافت، نرمی و ثبات بالا میباشد. کیفیت دوخت بسیار مدرن، شکل بسته بندی بگونه ای است که زیبایی ، دوام ، کیفیت و حمل آسان در آن منظور گردیده است.

تنوع محصولات

تنوع محصولات

تنوع به بخشی از محصولات و عرضه کلیه اقلام مورد نیاز هموطنان محترم در زمینه منسوجات خانگی و دکوراسیون داخلی به همراه ارائه خدمات لازم و رضایت بخش از اصلی ترین اهدف شرکت لاروسا می باشد و با استفاده از مواد اولیه مرغوب در حال حاضر انواع حوله تهیه، تولید و عرضه می گردد.

برخی از ویژگی های حوله لاروسا

برخی از ویژگی های حوله لاروسا
 1. ۱
  طرح های استاندارد

  پویایی، وفاداری به مشتری،  دانش محوری در صنعت ایران شصت سال سابقه تولید محصولات خانگی را به کار بسته ایم تا با کیفیت ترین حوله های ایرانی را به مصرف کنندگان خود ارائه نماییم!

 2. ۲
  خلاقیت مثال زدنی

  الیاف به کار رفته در بافت حوله های لاروسا صد در صد خالص و از جنس پنبه می باشد. کلیه مراحل بافت با دستگاههای پیشرفته توسط نیروی مجرب صورت می پذیرد.رنگرزی متناسب با رنگهای روز اروپا بصورت ۱۰۰ درصد راکتیو با لطافت ، نرمی و ثبات بالا میباشد. کیفیت دوخت بسیار مدرن و هم تراز با دوخت تولیدات اروپایی می باشد.شکل بسته بندی بگونه ای است که زیبایی ، دوام ، کیفیت و حمل آسان در آن منظور گردیده است.

 3. ۳
  گـارانتی۱۲ماهه

  لیست کاملی از انواع گارانتی محصولات ارایه شده در فروشگاه های لاروسا گردآوری شده است. هر یک از این گارانتی‌ها دارای شرایط و ضوابط خاص خود هستند، که اطلاع از این شرایط می‌تواند در انتخاب نوع گارانتی به شما کمک کند.

 4. ۴
  دستورالعمل استفاده صحیح از حوله
  • دستور شستشو با ماشین لباسشویی در درجه کتان و دمای ۴۰ درجه سانتی گراد میباشد
  • از آنجایی که الیاف کتان حساس می باشد ، به هنگام شستشو به هیچ وجه از مواد سفید کننده استفاده نگردد تا کیفیت اولیه آن حفظ شود.
  • جهت خشکاندن هرگز از اطو استفاده نکرده  و برای مدت طولانی از قرار دادن حوله در معرض نور مستقیم آفتاب اجتناب شود.